Showbiz

FOTOT: E mbështjellë me arush e petale trëndalfili, Enca ‘tërbon’ rrjetin, pozon nudo e i shpërndan

Enca ka publikuar disa foto ku është e gjitha nudo, e mbuluar vetëm nga një arush i madh dhe me një buqetë me lule. 
Featured image of article: FOTOT: E mbështjellë me arush e petale trëndalfili, Enca ‘tërbon’ rrjetin, pozon nudo e i shpërndan Enca pozon nudo

TIRANË– Këngëtarja Enca Haxhia njihet për postimet dhe veshjet e saj provokuese, të cilat i shpërndan në rrjetet e saj sociale. 

Së fundmi, Enca ka publikuar disa foto ku është e gjitha nudo, e mbuluar vetëm nga një arush i madh dhe me një buqetë me lule. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mbi lule shkruhet emri i saj, megjithëatë këngëtarja nuk e ka bërë të ditur se kush ka qënë dhuruesi. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment