Virale

FOTOT/ Delfinët dhurojnë spektakël, zhytësit eksplorojnë botën nënujore, pamjet mahnitëse nga ujërat e kristalta në kanalin e Korfuzit

Në kanalin e Korfuzit ndodhet dhe gjiri i Ftelesë, ku delfinët aty janë me shumicë dhe kanë dhuruar spektakël për pushuesit.

SARANDË– Jugu i Shqipërisë në muajt e verës është zona e më e populluar e vendit, pasi të gjithë kërkojnë disa ditë relaksi në ujërat e kristalta të Jonit.

LSA sot ka shkuar në kanalin e Korfuzit dhe prej andej sjell disa pamje të magjishme. Në kanalin e Korfuzit ndodhet dhe gjiri i Ftelesë, ku delfinët aty janë me shumicë dhe kanë dhuruar spektakël për pushuesit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po ashtu peshkatarët me varkat e tyre janë një vlerë e shtuar dhe bukurive të këtij vendi nuk mund t’i rezistonin dot zhytësit që eksplorojnë botën nënujore. Për më shumë shijoni FOTOT nga LSA.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment