Showbiz

FOTOT/ Brune dhe super seksi, kush është modelja shqiptare që do të marrë gjithë vëmendjen e meshkujve në “Përputhen”

Margaret Shllaku është modelja seksi që u bë pjesë e emisionit "Përputhen".
Featured image of article: FOTOT/ Brune dhe super seksi, kush është modelja shqiptare që do të marrë gjithë vëmendjen e meshkujve në “Përputhen” Modelja, Margaret Shllaku.

TIRANË– Pas krijimit të çiftit të parë në emisionin “Përputhen”, kishte ardhur koha për një prurje të re. Kësaj radhe, pjesë e emisionit do të jetë një vajzë seksi, modele, që me siguri do të trazojë ujërat.

Modelja, Margaret Shllaku.

E bukur, brune dhe sensuale, Margaret Shllaku ka marrë pjesë në disa evente modelingu.

Modelja, Margaret Shllaku.

Tashmë ajo do të jetë pjesë e përjavshme e rubrikës “Përputhen”, ku do të vihet përballë zgjedhjes, mes djemve pjesmarrës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Modelja, Margaret Shllaku.

Javës së shkuar u krijua çifti i parë në “Përputhen”. Ata ishin biznesmenia, Ina Kollçaku ne djalin simpatik, Gerin.

Modelja, Margaret Shllaku.

R.L/Dosja.al

Shto Koment