Kuriozitete

FOTOT/  Brenda hotelit të akullt, magjia e vërtetë mes Laplandit të bukur

Shikoni fotot në galerinë më poshtë, janë thjeshtë unike e të pakrahasueshme.

Lapland- Imagjinoni të zgjoheni në një dhomë gjumi të bukur, të skalitur tërësisht nga akulli dhe dëbora. Është një nga përvojat më të pabesueshme të udhëtimit. Ky është një ndër udhëtimet më unikë në “Hotelin e akullt” në Lapland.

Burimi: womanandhome

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A.C/Dosja.al

Shto Koment