Aktualitet

FOTOT/ Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, trajleri kthehet përmbys

Në vendngjarje ka shkuar policia, ndërsa nuk dihet nëse ka të lënduar nga aksidenti.
Featured image of article: FOTOT/ Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, trajleri kthehet përmbys Pamje nga aksidenti

TIRANË- Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm përgjatë autostradës Tiranë-Durrës, ku një trajler ka dalë nga rruga pas përplasjes me një makinë. Aksidenti ka shkaktuar trafik në hyrje të kryeqytetit. Në vendngjarje ka shkuar policia, ndërsa nuk dihet nëse ka të lënduar nga aksidenti. Moti i keq sot ka përfshirë të gjithë vendin dhe drejtuesit e mjeteve do të duhet të bëjnë më shumë kujdes nga lagështira në rrugë.

Për më shumë ndiqni pamjet nga vendngjarja: 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(F.g/dosja.al)

Shto Koment