Virale

Fotomontazhi që po çmend rrjetin, ‘Scooby Doo’ kap mat Ramën, ‘i maskuar’ si Fleckenstein

Gjithçka është realizuar duke u bazuar në skenarin e kukullave “Scooby Doo”.
Featured image of article: Fotomontazhi që po çmend rrjetin, ‘Scooby Doo’ kap mat Ramën, ‘i maskuar’ si Fleckenstein Fotomontazhi viral

Një foto është bërë virale ditën e sotme pas vizitës së delegacionit europian në Tiranë. Në fotomontazhin që po ‘çmend’ rrjetin shihet eurodeputeti Fleckenstein i cili është kapur mat dhe është lidhur me litar. 

Në momentin që Fleckensteinit i heqin maskën, zbulohet se pas tij fshihet kryeministri Edi Rama. Gjithçka është realizuar duke u bazuar në skenarin e kukullave “Scooby Doo”.

Ekziston mudësia që me anë të kësaj fotoje, personi që e ka krijuar ka dashur të ironizojë deklaratat e raportuesit të Shqipërisë në Europë, Knut Fleckenstein kundrejt kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi. (Lexo këtu)

(f.m/dosja.al)

Shto Koment