Virale

FOTOLAJM/ ‘Spektakël’ në qiell, Durrësi ‘pushtohet’ nga rrufetë e frikshme

Qindra shkarkesa atmosferike ndriçuan qiellin në plazhin e Durrësit, duke krijuar kështu edhe panik tek pushuesit. 

DURRËS- Qyteti bregdetar i Durrësit është përfshirë në orët e para të mëngjesit të sotëm nga një mot me shi.

Qindra shkarkesa atmosferike ndriçuan qiellin në plazhin e Durrësit, duke krijuar panik tek pushuesit.

Ndonëse shkarkesat ishin të forta, pushuesit kanë shijuar gjithçka nga ky spektakël natyror, pavarësisht panikut dhe frikës.

Kështu, LSA ka shkrepur disa foto, ku shihet se si qielli i qytetit bregdetar është “pushtuar” nga vetëtimat dhe rrufetë e frikshme.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment