Virale

FOTOLAJM/ Me puro në dorë, Bashkim Fino kapet ‘mat’ në ish-Bllok

I veshur sportiv dhe me atlete, Fino, siç shihet nga fotot e publikuara nga Panorama, mban në dorë një puro.
Featured image of article: FOTOLAJM/ Me puro në dorë, Bashkim Fino kapet ‘mat’ në ish-Bllok Bashkim Fino

TIRANË– Deputeti i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Bashkim Fino është fotografuar në zonën e ish-Bllokut, teksa shijon kafenë, këtë pasdite të diele. I veshur sportiv dhe me atlete, Fino, siç shihet nga fotot e publikuara nga Panorama, mban në dorë një puro.

Ish-kryeministri i Shqipërisë, i cili udhëhoqi me qeverinë e tij për vetëm katër muaj në vitin 1997, siç duket preferon veshjet jo formale gjatë fundjavave.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në njërën nga fotot, Fino shihet teksa përshëndet dikë me grusht, duke qenë se jemi në kohën e pandemisë së Covid-19.

 (f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment