Politike

FOTOLAJM/ “Kokë më kokë”! Ahmetaj BISEDA me kolegen ministre, se kanë mendjen tek seanca

Teksa kolegët e tyre mbanin fjalime në foltoren e Kuvendit, të dy diskutonin lidhur me diçka që u mori gjithë vëmendjen por nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë.
Featured image of article: FOTOLAJM/ “Kokë më kokë”! Ahmetaj BISEDA me kolegen ministre, se kanë mendjen tek seanca Arben Ahmetaj dhe Milva Ekonomi

TIRANË– “Kokë më kokë”! Ministri për Rindërtimit, Arben Ahmetaj është kapur duke diskutuar me kolegen e tij, Milva Ekonomi.

Teksa kolegët e tyre mbanin fjalime në foltoren e Kuvendit, të dy diskutonin lidhur me diçka që u mori gjithë vëmendjen por nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Arben Ahmetaj dhe Milva Ekonomi

Të jetë vallë lidhur me rendin e ditës?

(k.m/dosja.al)

Shto Koment