Virale

Fotolajm/ I veshur me minifund xhins, turisti i huaj çudit Gjirokastrën me “look-un” e tij

Një turist i huaj ka dalë rrugëve me kalldrëme të Pazar i veshur me minifund xhins duke i çuditur të gjithë.
Featured image of article: Fotolajm/ I veshur me minifund xhins, turisti i huaj çudit Gjirokastrën me “look-un” e tij Foto ilustruese

GJIROKASTËR– Një turist i huaj i ka lënë pa fjalë të gjithë me veshjen e tij, jo të zakontë për një mashkull.

I huaji ka dalë rrugëve me kalldrëme të Pazar i veshur me minifund xhins duke i çuditur të gjithë.

Turisti i huaj

Fotoja është bërë nga një qytetar i Gjirokastrës dhe është bërë virale në rrjet. Megjithatë nuk dihet se nga cili vend, vinte i huaji.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment