Politike

FOTOLAJM/ Çfarë nuk shkon në këtë foto

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, ministri i emëruar Gent Cakaj shihet që po pi limonatë ose ujë, ndërkohë që dy personat e tjerë që e shoqërojnë po pinë verë të kuqe.
Featured image of article: FOTOLAJM/ Çfarë nuk shkon në këtë foto Ministri Gent Cakaj dhe presidenti Hashim Thaçi
Përditësuar:

SHQIPËRI– Një foto e publikuar në rrjetet sociale ka treguar një anë tjetër të ministrit të emëruar Gent Cakaj.

Teksa shihet i shoqeruar me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe një tjetër person, Cakaj bie në sy për moskonsumimin e alkolit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Ministri Gent Cakaj dhe presidenti Hashim Thaçi

Thaçi dhe personi tjetër në foto shihet që bëjnë gëzuar me një gotë verë të kuqe, kurse Cakaj ka në dorë një gotë me limonatë ose ujë, nuk kuptohet qartë.

 

Shto Koment