Showbiz

Fotoja nudo ‘çmendi’ rrjetin, Alban Ramosaj: Isha me një shoqe, kisha pirë shumë…

Ramosaj tha se atë natë kishte pirë shumë dhe ishte nën shoqërinë e një mikeshe.
Featured image of article: Fotoja nudo ‘çmendi’ rrjetin, Alban Ramosaj: Isha me një shoqe, kisha pirë shumë… Alban Ramosaj
Përditësuar:

TIRANË– Këngëtari shqiptar Alban Ramosaj ka folur rreth fotos ku shfaqej krejtësisht i zhveshur, gjë e cila bëri bujë në të gjitha mediat teksa e postoi para pak muajsh. 

I ftuar në “Wake up”, Ramosaj tha se atë natë kishte pirë shumë dhe ishte nën shoqërinë e një mikeshe.

“Këtë foto e kam nxjerrë por nuk e kam bërë me tendencë për të thyer internetin apo për vëmendje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ai momenti ka qenë shumë nice. Kam qenë me një shoqen time. Kam qenë shumë i pirë. unë e konsideroj Instagramin si foto album, nëse s’ju pëlqen mund të më hiqni,”– tha Ramosaj.

Fotoja e publikuar nga Alban Ramosaj

Alban Ramosaj publikoi një foto ku ishte krejtësisht i zhveshur para disa muajsh. Me të pasmet e kthyera nga kamera, Albani bëri xhiron e rrjetit teksa e përshkruante veten si Michelangelo.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment