Aktualitet

FOTOJA: Kush është 46-vjeçarja nga Shkodra që i hodhën lokalin në erë me tritol

Mësohet se lënda eksplozive është vendosur në derën e lokali që në momentin e shpërthimit ishte i mbyllur dhe pa njerëz.
Featured image of article: FOTOJA: Kush është 46-vjeçarja nga Shkodra që i hodhën lokalin në erë me tritol Hana Fojleta

SHKODËR Dosja.al ka siguruar foton e 46-vjeçares Hana Fojleta, në lokalin e të cilës u vendos lëndë plasëse mbrëmjen e sotme.

Hana Fojleta

 Fatmirësisht nga shpërthimi në Shkodër nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale. Mësohet se lënda eksplozive është vendosur në derën e lokali që në momentin e shpërthimit ishte i mbyllur dhe pa njerëz.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Shpërthim i fortë me tritol në derën e një lokali, pronare një 46-vjeçare, Policia shoqëron 4 persona

(k.m/dosja.al

Shto Koment