Showbiz

Fotoja i nxjerr zbuluar! Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë fejuar? Detaji që konfuzoi fansat, Dorina Mema ia thotë publikisht modeles :E paske bërë dorën si të…

FOTO
Sipas një fotoje të publikuar nga Oriola duket se ajo eshte fejuar me Eros Grezden.
Featured image of article: Fotoja i nxjerr zbuluar! Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë fejuar? Detaji që konfuzoi fansat, Dorina Mema ia thotë publikisht modeles :E paske bërë dorën si të… Oriola Marashi, Eros Grezda

TIRANE– Lajmet se Oriola Marashi dhe Eros Grezda do e zyrtarizojnë lidhjen e tyre duket se kanë qënë të vërteta. U tha se çifti kanë takuar prindërit e njëri tjetrit dhe pritej vetem shkëmbimi i unazave.

Sipas një fotoje të publikuar nga Oriola duket se kjo gjë ka ndodhur. Modelja ka publikuar një foto ku shihet se mban një unazë në gishtin e fejesës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sikur të mos mjaftonte ky detaj, komenti i Dorina Memës ishte ai që na bëri më shumë përshtypje:

“E paske bërë dorën si të mamasë”. 

komente-Oriola Marashi

Oriola dhe Grezda janë munduar që lidhjen e tyre ta mbanin të fshehtë mirëpo gjatë karantinës çifti filloi të na jepte provat se janë së bashku, madje futbollisti e konfirmoi lidhjen gjatë një interviste të realizuar me Skype.

Oriola nga ana tjetër postoi një foto me futbollistin duke ia mbuluar fytyrën me emoji dhe duke vendosur shenjën e syrit të keq.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment