Aktualitet

FOTO/ Ngacmoi seksualisht të miturën dhe i bëri video intime, ja kush është 65-vjeçari që është arrestuar nga policia

Doku tashmë ndodhet i arrestuar tashmë nën akuzën e “dhunës seksuale me të mitur”. Dosja.al ka mundur të sigurojë një foto të tij.
Featured image of article: FOTO/ Ngacmoi seksualisht të miturën dhe i bëri video intime, ja kush është 65-vjeçari që është arrestuar nga policia Abaz Doku, i arrestuari

TIRANË- Një ngjarje re rëndë është zbuluar një ditë më parë nga Policia e Tiranës. Një 65-vjeçar i identiikuar si Abaz Doku, që punonte roje në një shkollë akuzohet se ka abuzuar seksualisht një 15- vjeçare.

Doku tashmë ndodhet i arrestuar tashmë nën akuzën e “dhunës seksuale me të mitur”. Dosja.al ka mundur të sigurojë një foto të tij.

Burime bëjnë me dije se ngacmimet dhe përndjekjet ndaj të miturës kishin nisur një vit më parë, kur ajo ishte në klasë të 8-të.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Përveç 65 vjeçarit, në pranga kanë përfunduar edhe tre persona të tjerë, të cilët nëpërmjet shantazhit me video kishin arritur të kryenin marrëdhënie me vajzën.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment