Politike

Fotoja duke pirë përballë Etildës, Meta publikon videon e Ramës: Ja kush më futi në fushatë…kryeministri: Dhe mos më thoni që nuk është deputet

VIDEO
Meta shfaqi sërish deklaratat e Ramës
Featured image of article: Fotoja duke pirë përballë Etildës, Meta publikon videon e Ramës: Ja kush më futi në fushatë…kryeministri: Dhe mos më thoni që nuk është deputet Ilir Meta

TIRANË– Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në fushatë elektorale nuk u fut vetë. Meta sqaroi se ishte kryeministri Edi Rama, ai që e përmendi i pari dhe e përdori emrin dhe imazhin e presidentit për ta sulmuar gjatë fushatës së 25 prillit 2021.

Meta shfaqi sërish deklaratat e Ramës, kur sulmonte Metën dhe krijoi montazhet e famshme të tij dhe personazheve të opozitës për ti krahasuar me kandidatët e PS.


Ilir Meta: Fillojmë me përfshirjen e Presidentit në fushatë. Kush e përfshiu Presidentin? Të lutem, të lutem regjia. 10 mars, dita e prezantimit të kandidatëve. (flet Rama). Shpresojmë që iu stabilizua frymëmarrja, kalojmë tek tjetra tani.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lajmi kryesor: VIDEO/ U shkarkua me 104 vota, flet Meta: Shfaqje e parlamentit monist, deputetët morën para për të votuar! Në fushatë më përfshiu Rama kur prezantoi kandidatët

(f.m;f.g/dosja.al)

Shto Koment