Politike

FOTOJA: 50 minuta bashkë “kokë më kokë”, përfundon takimi Basha-Meta, përshëndeten me grusht

Pasi janë ndarë, presidenti Ilir Meta ka përshëndetur me grusht kryedemokratin Lulzim Basha dhe Gazment Bardhin.
Featured image of article: FOTOJA: 50 minuta bashkë “kokë më kokë”, përfundon takimi Basha-Meta, përshëndeten me grusht Ilir Meta dhe Lulzim Basha

TIRANË– 50 minuta bashkë, përfundon takimi i kryedemokratit Lulzim Basha dhe presidentit Ilir Meta. Pasi janë ndarë, Meta ka përshëndetur me grusht Bashën dhe Gazment Bardhin.

Takimi i tyre sot ka zgjatur për rreth 50 minuta. Basha ishte i përpiktë dhe shkoi në Presidencë në orën 11:00 i shoqëruar nga sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m.dosja.al)

Shto Koment