Showbiz

Fotografohet pa reçipeta në jahtin luksoz, pas karantinës Rita Ora nis pushimet në Ibiza

FOTO
Në foto duket se reçipetat i kanë rënë poshtë teksa ajo ka qenë duke u ngjitur në jaht pasi kishte notuar.
Featured image of article: Fotografohet pa reçipeta në jahtin luksoz, pas karantinës Rita Ora nis pushimet në Ibiza Kengetarja shqiptare, Rita Ora

SPANJË– Të izoluar prej muajsh si shkak i Covid-19 të gjithë njerëzit tashmë po mundohen të shijojnë këto ditë të nxehta të verës.

Edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka treguar se ka nisur pushimet e verës pas karantinës.

Ajo është fotografuar në Ibiza teksa është e veshur me një palë bikini në ngjyrë rozë dhe lejla, ku shihet se ndodhet në një jaht luksoz sëbashku me mikeshat e saj.

Por në një nga fotot e publikuara nga mediat e huaja këngëtarja shihet që i ka hequr reçipetat duke nxjer në pah gjoksin e saj, ndërkohë që shoqërohet nga miq të saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në foto duket  se reçipetat i kanë rënë poshtë teksa ajo ka qenë duke u ngjitur në jaht pasi kishte notuar.

Burimi: sozcu

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment