Dikur

Fotografia e 35 viteve më parë e Ilir Metës!

Meta në rininë e tij ishte peshngritës, siç ai e ka theksuar dhe herët e tjera që është stërvitur për të ngritur pesha të rënda.
Featured image of article: Fotografia e 35 viteve më parë e Ilir Metës! Ilir Meta

TIRANË– Foto e 35 viteve më parë e Presidentit Ilir Meta.

Fotografia është bërë gjatë stërvitjes me dy miqtë e Metës, Bashkim Mullain dhe Ardian Kokonozin. Meta në rininë e tij ishte peshngritës, siç ai e ka theksuar dhe herët e tjera që është stërvitur për të ngritur pesha të rënda.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Një Koment në “Fotografia e 35 viteve më parë e Ilir Metës!

  1. Nuk thot ky likja per kete shokun e vet me mes ku ndodhet dhe qa ben,,, meqe na qau trapin me kto shokt e vet, apo drogaxhi dhe pranaj

Shto Koment