Kuriozitete

Fotografi italian që shkrepi fotot më unike, në momentet më të veçanta të fëmijëve

Ata që janë të apasionuar pas artit, fotografisë nxjerrin punë që ja vlen të shikohen. Përmes fotografisë ne shohim edhe vende apo njerëz që  ne nuk kemi mundësinë t’i shohim nga afër.

TIRANË- Një fotograf italian ka vizituar më shumë se 50 vende në botë, dhe ka fotografuar nga këto vende si Japonia, SHBA dhe Kenia, fëmijë  rreth moshës 3-5 vjeç.

Dosja.al  në këtë artikull ju sjell disa prej fotografive më fantastike që fotografi italian ju ka bërë fëmijëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shikoni  të gjitha fotot në galerinë më sipër,  sepse vërtet do të mbeteni të mahnitur.

A.C/Dosja.al

Shto Koment