Aktualitet

FOTO+EMRI/ I vodhën 5 milion lekë, kush është kambisti 60-vjeçar nga Saranda, Didan: 1 person më priti në ashensor

Ibrahim Didanit teksa po ngjitej te banesa e tij, 3 persona të rinj, 2 djem dhe nje vajzë i morën 5 milion lekë të vjetra.
Featured image of article: FOTO+EMRI/ I vodhën 5 milion lekë, kush është kambisti 60-vjeçar nga Saranda, Didan: 1 person më priti në ashensor Ibrahim Didani

SARANDË- Ky që shikoni në foto është kambisti 60-vjeçar, që i vodhën 5 milion lekë mbrëmjen e sotme në Sarandë. Ibrahim Didanit teksa po ngjitej te banesa e tij, 3 persona të rinj, 2 djem dhe nje vajzë i morën 5 milion lekë të vjetra.

Autorët e ngjarjes teksa i morën lekët e goditën Didanin dhe u larguan nga vendi i ngjarjes. Ai aktualisht ndodhet në spitalin e Sarandës për të marrë ndihmën mjekësore, ndërkohë që policia po punon për kapjen e të rinjve.Ndërkohë që Didani pas grabitjes u shpreh se vetëm 1 person e goditi.

“Në ashensor që më priste ishte vetëm një, ndërsa thonë se ishte jahte 2 mes tyre një vajzë”, tha ai.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme rreth orës 20:20, ku tre të rinj, kanë goditur dhe i kanë marrë 5 milion lekë Ibrahim Didanit.   

(I.A/dosja.al)

Shto Koment