Sport

FOTO+18/ Partnerja e ish-futbollistit të Manchester United nuk lë vend për imagjinatë: shfaqet nudo në dush

Modelja nuk lë vend për imagjinatë dhe shkon më tej duke nxjerrë në pah asetet duke pozuar në dush me një bluzë të lagur
Featured image of article: FOTO+18/ Partnerja e ish-futbollistit të Manchester United nuk lë vend për imagjinatë: shfaqet nudo në dush Nora Segura

SHBA-Nora Segura, partnerja e ish-futbollistit të Manchester United dhe Everton, Tim Hoëard i ka lënë të gjithë ndjekësit me gojë hapur në foton e fundit. Modelja nuk lë vend për imagjinatë dhe shkon më tej duke nxjerrë në pah asetet duke pozuar në dush me një bluzë të lagur.

 

View this post on Instagram

 

Only for the gram we shower with our shirts on 😭💦 #werk #modeling #modellife #model @girlsonglass2 #instagood #instalove #wet #work #norasegura 💙

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Nora Segura (@norassegura) on

Përveç kësaj, të gjithë ndjekësit e bukuroshes nuk i kanë shpëtuar faktit që Lady Hoëard nga beli e poshtë, është krejtësisht e zhveshur. Tim Hoëard ka luajtur me Manchester United në sezonet 2003-2007, për tu transferuar te Everton me portierin që zhvilloi vetëm 1 sezon.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment