Sport

FOTO/ Yjet e Premier League-s shfrenohen në Ibiza, futbollistët fotografohen mes femrave dhe nuk ruajnë distancën sociale

Dele Alli, James Maddison e Jack Grealish janë fotografuar së fundmi duke kaluar pushimet në Ibiza në Spanjë
Featured image of article: FOTO/ Yjet e Premier League-s shfrenohen në Ibiza, futbollistët fotografohen mes femrave dhe nuk ruajnë distancën sociale Futbollistët e Premier League

IBIZA-Tre futbollistë anglezë të Premier League-s Dele Alli, James Maddison e Jack Grealish janë fotografuar së fundmi duke kaluar pushimet në Ibiza në Spanjë.

Siç shihet nga fotot, të tre futbllistët janë duke festuar në një resort me një grumbull njerëzish, pa respektuar distancën sociale.

Delle Alli,James Maddison dhe Jack Grealish

Jack Grealish është kritikuar edhe më parë për mos respektim të rregullave gjatë pandemisë së koronavirusit.Rikujtojmë se Britania e Madhe ka vendosur karantinën edhe për udhëtarët që vijnë nga Spanja, kështu djemtë janë të detyruar që kur të kthehen në Angli ata duhet të bëjnë 2 javë karantinë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment