Showbiz

Veshjet më mahnitëse të yjeve në ‘Met Gala’! Personazhet që tërhoqën vëmendjen, mes tyre JLo, Kendall Jenner dhe Rihanna

Është mbajtur ditën e djeshme eventi më i madh i modës në botë, Met Gala, duke rikthyer sërish yjet e show-bizit në tapetin e kuq. 

SHBA– Është mbajtur ditën e djeshme eventi më i madh i modës në botë, Met Gala, duke rikthyer sërish yjet e show-bizit në tapetin e kuq.

I mbajtur për të mbledhur fonde për Institutin Metropolitan të Muzeut të Kostumeve Artistike, eventi u rikthye pas anullimit të tij vitin e shkuar për shkak të pandemisë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tematika e kostumeve të këtij viti ishte “Në Amerikë: Leksiku i modës” dhe veshjet ishin të gjitha të inspiruara nga “Matrix” dhe Statuja e Lirisë.

(i.d.Dosja.al)

WordPress › Error

There has been a critical error on your website.

Learn more about debugging in WordPress.