Showbiz

FOTO/ “Unë i ngjaj mamit të tij”, Ermal Mamaqi se fsheh xhelozinë për Ledrin: E ka bërë Xheraldina aq të bukur

Ai ka postuar një foto të Xheraldinës, të ëmës së Ledrit, dhe shumica e ndjekësve kanë menduar se është një fotoshop për shkak të ngjashmërisë së madhe mes tyre.
Featured image of article: FOTO/ “Unë i ngjaj mamit të tij”, Ermal Mamaqi se fsheh xhelozinë për Ledrin: E ka bërë Xheraldina aq të bukur Ledri Vula dhe Ermal Mamaqi

Aktori i humorit Ermal Mamaqi është “sozia” e nënës së Ledri Vulës. Ai ka postuar një foto të Xheraldinës, të ëmës së Ledrit, dhe shumica e ndjekësve kanë menduar se është një fotoshop për shkak të ngjashmërisë së madhe mes tyre. Kaq ka dashur Ermali që të mos e fshehë “xhelozinë” për pamjen e jashtme të Ledrit.

Me humor ai shkruan ngjitur fotos se: “Jam xheloz që @xheraldina (mami Ledrit), e ka bërë @ledrivula aq të bukur, kur në fakt unë i ngjaj më shumë asaj se mamit tim”, shkruan ai krahas fotos së Xheraldinës.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Jam xheloz që @xheraldina (mami Ledrit), e ka bërë @ledrivula aq të bukur, kur në fakt unë i ngjaj më shumë asaj se mamit tim.🤣🥰

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on


Kaq ka mjaftuar që rrjeti të mbushet me komente nga ndjekësit që pëlqejnë humorin e Ermalit.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment