Showbiz

FOTO/ “Harxhoj 200 mijë lekë në ditë”, Kejvina shkon te lokali i Rudina Dembacajt: Vendi im i ëndrrave

Në një postim në Instastory, modelja shihet që ka shkuar tek restoranti që ka hapur Dembacaj “Cormeum”.
Featured image of article: FOTO/ “Harxhoj 200 mijë lekë në ditë”, Kejvina shkon te lokali i Rudina Dembacajt: Vendi im i ëndrrave Rudina Dembacaj dhe Kejvina Kthella

TIRANË– Modelja Kejvina Kthella i ka shkuar për vizitë mikes së saj, akores Rudina Dembacaj. Në një postim në Instastory, modelja shihet që ka shkuar tek restoranti që ka hapur Dembacaj “Cormeum”.

Vendi im i ëndrrave,”- shkruan Kthella krahas fotos, pa zbuluar se nën shoqërinë e kujt ndodhet në këtë vend. Nga ana tjetër, aktorja me anë të postimeve në rrjetet sociale zbuloi se mëngjesin e sotëm ishte shtruar në spital.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Kejvina Kthellës

Kujtojmë që modelja, e ftuar një ditë më parë në emisionin “E diell” zbuloi se harxhon 200 mijë lekë të vjetra në ditë dhe vizita të tilla në restorante të shtrenjta, s’besojmë t’i ketë problem.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment