Sport

VIDEO/ U largua nga Tirana si i padëshiruar, Gentian Muça tregon potencialin me Prishtinën, ja realizimi i mbrojtësit kundër Feronikelit

Një gol ka realizuar në përballjen e fituar ndaj Feronikelit në transfertë me shifrat 1-2. Pas një krosimi të bukur nga Gavazaj, Muça do ta dërgonte topin në rrjetë
Featured image of article: VIDEO/ U largua nga Tirana si i padëshiruar, Gentian Muça tregon potencialin me Prishtinën, ja realizimi i mbrojtësit kundër Feronikelit Gentian Muça
Përditësuar:

PRISHTINË– Gentian Muça ka edhe shumë për të thënë në fushën e lojës, teksa edhe me fanellën e Prishtinës po tregon se mund të përgjigjet në nivelin më të lartë. Ish-mbrojtësi i Tiranës nisi një aventurë të re në Kosovë e cila ka nisur në mënyrën e duhur.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një gol ka realizuar në përballjen e fituar ndaj Feronikelit në transfertë me shifrat 1-2. Pas një krosimi të bukur nga Gavazaj, Muça do ta dërgonte topin në rrjetë, për t’i dhënë një dorë ekipit drejt fitores dhe për t’i siguruar kryeqytetasve tre pikë të vlefshme.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment