Sport

FOTO/Tifozi paguan 85 mijë dollarë për një darkë me tenisten seksi

Lajmin për këtë shifër të çmendur, e ka dhënë vetë Eugenie, nëpërmjet një story në “Instagram”
Featured image of article: FOTO/Tifozi paguan 85 mijë dollarë për një darkë me tenisten seksi

KANADA-Eugenie Bouchard tensitja seksi ka publikuar në Inatagramin e saj një story ku një fans i ka ofruar 85 mijë dollarë për të darkuar me tenisten. 26 vjecarja ka ndërmarrë një nismë nga vetë tenistja në bashkëpunim  me “15 Seconds of Fame”. teksa të gjithë paratë do të shkojnë për bamirësi.

Fituesi mund të shkojë në çdo turne tenisi për të parë ndeshjet e Eugenie, së bashku me një person tjetër, si dhe do të ketë mundësinë t’i shohë ndeshjet pranë stafit të tenistes. Fluturimet i përfiton falas, ndërkohë që do të marrë si dhuratë edhe një raketë dhe një palë atlete, të firmosura nga tenistja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të gjitha këto, veç darkës…Lajmin për këtë shifër të çmendur, e ka dhënë vetë Eugenie, nëpërmjet një story në “Instagram” ku shkruan: “Ky … është i çmendur … ju djema jeni të mahnitshëm !!!”

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment