Sport

FOTO/ Tifozët derdhen në dyert e “Elbasan Arena”, ja sa tifozë pritet të jenë në stadium

Mësohet se deri tani numri i biletave të shitura është 6 mijë, një shifër e kënaqshme, por që mund të shkonte më shumë.

ELBASAN- Duhet dhe 2 orë nga nisja e sfidës së Shqipërisë me Islandën, por tifozët kanë nisur të mbushin shkallët e stadiumit.

Mësohet se deri tani numri i biletave të shitura është 6 mijë, një shifër e kënaqshme, por që mund të shkonte më shumë.

Por pritet që numri i tifozëve në stadium të rritet pasi shitja e biletave vijon pranë sporteleve në “Elbasan Arena”.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment