Showbiz

FOTO/ ‘Thyejmë rregullat për dikë’, e dashura e Ledrit pendohet, dedikimi i çuditshëm pas të nxirës në qafën e këngëtarit

Në njërën prej fotove fansat zbuluan se reperi kishte një të nxirë në qafë. Të gjithë menduan se kjo e nxirë mund të ishte një vulë dashurie nga e dashura e tij, Sara Hoxha. Por kjo kishte mbetur pikëpyetje dhe e pa sqaruar.
Featured image of article: FOTO/ ‘Thyejmë rregullat për dikë’, e dashura e Ledrit pendohet, dedikimi i çuditshëm pas të nxirës në qafën e këngëtarit Sara Hoxha, Ledri Vula

Pak kohë më parë teksa postoi disa foto nga pushimet që po kalonte në Paris, reperi i njohur Ledri Vula duket se publikoi pa dashur një foto që mbase s’do kishte dashur të publikohej.

Në njërën prej fotove fansat zbuluan se reperi kishte një të nxirë në qafë. Të gjithë menduan se kjo e nxirë mund të ishte një vulë dashurie nga e dashura e tij, Sara Hoxha. Por kjo kishte mbetur pikëpyetje dhe e pa sqaruar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Përmes një fotoje të publikuar në Instastory, Sara Hoxha shkruan; “të gjithë i thyejmë rregullat për dikë”. Thua që bukuroshja Hoxha ta ketë këtë postim një mesazh të koduar për të dashurin e saj Ledri Vula.

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment