Aktualitet

FOTO+EMRI/ Tentoi të përdhunonte të miturën, ky është polici që mashtoi 13-vjeçaren dhe e futi në banesën e tij

Kol Kola në datën 29 prill përfitoj nga rasti se vajza 13-vjeçare ishte e vetme në rrugë dhe iu ofrua ta shoqëronte në komisariatin e policisë, ndërkohë që e çoi atë në banesën e tij, dhe tentoi ta përdhunonte. 
Featured image of article: FOTO+EMRI/ Tentoi të përdhunonte të miturën, ky është polici që mashtoi 13-vjeçaren dhe e futi në banesën e tij Kol Kola

LEZHË- Personi që shikoni në foto është efektivi i policisë në Lezhë, Kol Kola, i cili tentoi të përdhunonte një fëmijë. Kol Kola në datën 29 prill përfitoi nga rasti që vajza 13-vjeçare ishte e vetme në rrugë dhe iu ofrua ta shoqëronte në komiariatin e policisë, ndërkohë që e çoi atë në banesën e tij, dhe tentoi ta përdhunonte. 

Kol Kola

Lajmi për arrestimin e efektivit doli pasditen e sotme, ku pas denoncimit të 13-vjeçares, SHÇBA-ja e arrestoi atë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(I.A/dosja.al)

Shto Koment