Virale

FOTO: Balla, Gjiknuri e Ruçi dalin me kokë poshtë nga mbledhja, Veliaj i qeshur mbi biçikletë, nga kush u shoqëruan ‘damat’ socialiste

Siç duket edhe nga fotot socialistët kanë dalë të vrenjtur dhe të lodhur nga mbledhja, bashkë me ta edhe kryeministri Edi Rama.

TIRANË– Ditën e sotme Kryesia e Partisë Socialiste është mbledhur përreth 5 orë, ku edhe ka diskutuar për “Jo-në” e marrë për çeljen e negociatave.

Siç duket edhe nga fotot socialsitët kanë dalë të vrenjtur dhe të lodhur nga mbledhja, bashkë me ta edhe kryeministri Edi Rama.

Bashkë me njëri-tjetrin kanë ndenjur dy ministrat nga Kosova, Besa Shahini dhe Gent Cakaj, ndërsa Ulsi Manja shoqërohej nga Evis Kushi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Si gjithmonë, pa surprizuar askënd edhe në këtë mbledhje, kryebashkiaku Erion Veliaj ka shkuar me biçikletë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment