Showbiz

FOTO/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Gaz Pajës?

Mbrëmjen e kaluar aktori Gaz Paja i dha fund beqarisë dhe lidhi kurorë me partneren, Ira Seferi. Të ftuarit VIP, miq dhe kolegë të çiftit kështu u shfaqën në dasmëmn e tyre.

Pas ceremonisë së celebrimit që u mbajt në taracën e Bashkisë, çifti i sapo shpallur burrë e grua, Gazi dhe Ira kishin organizuar një festë madhështore në një prej hoteleve më luksozë në Tiranë, ku familjarë, të afërm miq, e kolegë festuan deri në orët e para të mëngjesit të sotëm në dasmën e Gazit dhe Irsës.

Të gjithë të ftuarit, miq e kolegë, aktorët e njohur të skenës dhe këngëtarë gëzuan bashkuan me Gazin dhe Irën.

Për të parë si janë veshur VIP-at shfletoni galerinë më sipër.

L.K/Dosja.al

Shto Koment