Showbiz

FOTO/ Si u veshën të ftuarit VIP, në dasmën e Erik Lloshit!

Ditën e djeshme këngëtari i njohur shqiptar Erik Lloshi ka kurorëzuar me martesë lidhjen e dashurisë me Rominën.

TIRANË- Këngëtari i njohur shqiptar, Erik Lloshi i ka dhënë fund beqarisë. Dje ai është martuar me Rominën vajzën me të cilin kishin lidhje prej vitesh.  Secili prej tyre ka orgnizuar dasma të veçanta, duke respektuar kështu edhe traditën shqiptare.

Vetë këngëtari ndau me fansat dhe miqtë e tij në rrjetet sociale momente nga dita më e bukur e jetës së tij.

Ndërkohë gjatë dasmës së Erikut janë vënë re disa prej personazheve të njohur të showbizzit shqiptar, si  Aurela Gaçe Gerta Mahmutaj, Olta Boka, Ori Kuçi, Ertila Koka dhe Fatima Ymeri.

Sot në këtë artikull ju sjellim disa nga fotot e këngëtarëve sesi janë veshur në dasmën e Erikut.

A.C/Dosja.al

Shto Koment