Bota

FOTO/ Si u festua Halloween-i në të gjithë botën!

Në galerinë më poshtë shikoni fotot më të përzgjedhura të festës së Halloween-it në mbarë botën.

TIRANË- Halloween-i është bërë një fenomen global ku 31 tetori është ditë feste në të gjithë botën, duke përfshirë paradat, kostumet, zakonet dhe truket që bëjnë njerëzit në mbarë botën.

Burimi: BBC 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A.C/Dosja.al 

 

Shto Koment