Argetim

FOTO/ Pesë ide që nuk do iu ‘rezistoni’ dot, si të visheni bukur dhe rehat me motin e paqëndrueshëm

Kur moti nuk premton që ju të dilni nga shtëpia me veshjet perfekte të pranverës, ne ju vijmë në ndihmë me disa ide 'brilante'.

Javët e fundit moti nuk ka qenë shumë i qëndrueshëm dhe nuk ka premtuar aspak për të dalur nga shtëpia me veshje të holla dhe plot stil.

Vajzat që kanë nevojë për një ide se si t’i kombinojnë ngjyrat, detajet dhe stilin në veshjen e tyre kjo është zgjidhja.

5 ide të ndryshme për 5 ditë të javës, e filloni javën pak më serioze dhe mbylleni me stil, në mënyrë që të dukeni si në pasarela dhe rehat me motin e paqëndrueshëm.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: The Guardian

L.K/Dosja.al

Shto Koment