Showbiz

FOTO/ Sara merr propozim nga Ledri në Dubai?

Prindër të një vajze të pagëzuar me emrin Poem Blu por ende pa një kurorëzim të bashkëjetesës në një dasmë. Nga Dubai çifti po na paralajmërojnë një martesë të mundshme.
Featured image of article: FOTO/ Sara merr propozim nga Ledri në Dubai? Sara dhe Ledri

DUBAI– Çifti Sara dhe Ledri kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me një vogëlushe por jo me një martesë.

Dyshja nuk ka folur asnjëherë për një martesë të mundshme. Aktualisht, ata janë me pushime në vendin ekzotik dhe  duket sikur kanë marrë kohë për njëri-tjetrin.

Detaji që Ledri i propozoi Sarës në Dubai ishte kjo foto e dorës së saj ku shihet unaza tejet luksoze.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo unazë nuk është parë më herët tek Sara Hoxha, e që bëri fansat të aludojnë për një gjë të tillë.

Megjithatë nuk na ngel tjetër gjë veç të presim nëse do njoftohet një dasme e çifiti.

Dora e Sares
(o.l./dosja.al)

Shto Koment