Editorial

FOTO/ Sandalet IN të këtij sezoni, detajet dhe truket që duhet të dini

Nëse deri tani keni menduar se takat nuk janë për verën, mendoni edhe një herë.

Si të gjitha vajzat që preferojnë atletet dhe të jenë rehat në ditët e nxehta të verës, në fak ky sezon do të ofrojë më shumë për ju.  Ju mund t’i doni shumë atletet, por këtë sezon sandalet janë po aq moderne e komode gjithashtu.

Sandalet e këtij sezoni janë një dashuri, ato vijnë me modele të guximshme, me ngjyra të ndryshme, por edhe me taka.

Pra ky sezon ofron për ju mundësinë e madhe, të vishni çfarë të doni, xhinse, fustan, pantallona të shkurtra, zgjidhja juaj këtë verë janë vetëm sandalet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për të parë cilat janë sandalet më ‘IN’ të këtij sezoni ndiqni galerinë më sipër.

L.K/Dosja.al

Shto Koment