Aktualitet

FOTO/ Sabrina Lekaj, 20-vjeçarja që u vra nga i ati pse shkoi në ‘Party’

Përditësuar:

Sabrina Lekaj është vrarë nga babai i saj në Australi, në shtetin ku jetonin të gjithë sëbashku me familjen. Arsyeja që e ka nxitur shqiptarin  të vrasë të bijën, ka qenë dalja e saj në një “Party” me shoqet në orët e vona të natës.

AUSTRALI- Sabrina studionte për imazheri mjekësore dhe ishte një pianiste e shkëlqyer. Ajo njihej nga shoqëria e saj si një vajzë ambicioze dhe e zonja në fushat ku studionte.

A.C/Dosja.al

Shto Koment