Showbiz

FOTO/ Rudina i bëri reklamë, ish-burri mekanik e falenderon publikisht: Jemi të dy beqarë…

Teksa kjo e fundit publikoi një foto ku shkruante se Aleksi tashmë është çun beqar, ish-bashkëshorti i saj ka zgjedhur të shkruajë: Jemi të dy beqarë…
Featured image of article: FOTO/ Rudina i bëri reklamë, ish-burri mekanik e falenderon publikisht: Jemi të dy beqarë… Rudina Dembacaj dhe Aleksi

TIRANË– Ish-bashkëshorti i moderatores Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj ka publikuar një foto në rrjetet sociale. Teksa shihet i qeshur krah gruas me të cilën ka edhe një vajzë, Aleksi duket se i ka kthyer reklamën Rudinës.

Teksa kjo e fundit publikoi një foto ku shkruante se Aleksi tashmë është çun beqar, ish-bashkëshorti i saj ka zgjedhur të shkruajë: Jemi të dy beqarë…

Aktorja Rudina Dembacaj ka qënë në qendër të lajmeve të rubrikës rozë pas ndarjes me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj. Mediat kishin kohë që raportonin për një lidhje të saj me një politikan, i cili është Mark Frroku, ish-deputet i PS, me një të shkuar kriminale në Belgjikë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Jo më larg se pak ditë më parë, aktorja inaguroi biznesin e saj të ri, një restorant, për të cilin siç tha edhe vetë, investimi është bërë nga “Marku”. Frroku u aludua si shkaku i ndarjes së aktores, mendim që e ndajnë edhe lexuesit e Dosja.al që kanë votuar në sondazh.

Sondazhi në Dosja.al

Gjithsesi goca, Aleksin e keni beqar!

(f.m/dosja.al)

Shto Koment