Editorial

FOTO/ Ribashkohet zyrtarisht, Kylie Jenner dhe Travis Scoot/ Udhëtojnë së bashku drejt Los Angelos

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë kaluar shumë kohë së bashku kohët e fundit, dhe udhëtimi i tyre i fundit me avion ka ngritur  shumë dyshime për një ribashkim të mundshëm.
Featured image of article: FOTO/ Ribashkohet zyrtarisht, Kylie Jenner dhe Travis Scoot/ Udhëtojnë së bashku drejt Los Angelos Travis Scott e Kylie Jenner

LOS ANGELO– Prindërit e një vajzë tre vjeçare, Stormi Webster dyshja Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë kaluar shumë kohë së bashku kohët e fundit, dhe udhëtimi i tyre i fundit me avion ka ngritur  shumë dyshime për një ribashkim të mundshëm.

23-vjeçarja fluturoi drejt Miamit me aeroplanin e saj rozë 72 milion dollarësh, për të marrë pjesë në ditëlindjen e reperit “Sicko Mode”. Në kthim, bukuroshja nuk ishte vetëm, pasi ish-partneri e shoqëronte.

Kylie u fotografua e veshur me një xhup të zi me kapuçi për të fshehur fytyrën ndërsa ngjiste shkallët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndjekësit, po ashtu, bënë lidhjen midis dy postimeve në Instagram, të Travis dhe Kylie. Travis shkruan se është “koha më e mirë ndonjëherë”, ndërsa në foton e postuar nga Kylie, reperi nuk harron të komentojë.

(o.l./dosja.al)

Shto Koment