Politike

FOTO/ Rama shkon në selinë e PS-së, jep SINJALIN: Gjithçka është ok!

I veshur me të zeza dhe me maskë, kryeministri i bëri me shenjë gazetarëve shenjën e OK.
Featured image of article: FOTO/ Rama shkon në selinë e PS-së, jep SINJALIN: Gjithçka është ok! Edi Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka shkuar mëngjesin e sotëm në selinë e Partisë Socialiste. I veshur me të zeza dhe me maskë, kryeministri i bëri me shenjë gazetarëve shenjën e OK.


HAP PAS HAPI/ Numërohen mbi 85.7% e kutive të votimit në vend! 3 qarqe konfirmojnë fituesit, PS-ja ‘ngjyros’ me lejla Jugun! PD-LSI prijnë në Veri

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.b)/dosja.al

2 Komente në “FOTO/ Rama shkon në selinë e PS-së, jep SINJALIN: Gjithçka është ok!

  1. Tani populli duart me vazeline dhe e dini cju pret ..WTF..

  2. Mbasi bleve votat me paret e korrupsionit dhe droges per ty eshte ok gjithmone

Shto Koment