Politike

FOTO/ Rama poston në Facebook shkrimin e çuditshëm por ‘e zhduk’ në pak minuta, qytetarët: Të ka bërë dëm plazhi

Rama ka publikuar një mesazh të pakuptushëm, por e ka fshirë brenda pak minuta.
Featured image of article: FOTO/ Rama poston në Facebook shkrimin e çuditshëm por ‘e zhduk’ në pak minuta, qytetarët: Të ka bërë dëm plazhi Edi Rama, mesazhi dhe komentet

TIRANË- Kryeministri Edi Rama sot ka bërë një postim të çuditshëm në Facebook. Në një postim në gjuhë të huaj, Rama ka publikuar një mesazh të pakuptushëm, por e ka fshirë brenda pak minuta.

Postimi i Ramës

Disa qytetarë kanë pasur mundësi që të komentojnë këtë këtë postim dhe kanë ironizuar kryeministrin.

“Shkruaj shqip, pastër dhe bukur”, i shkruan një qytetar. Ndërsa një tjetër shkruan: Çfarë thua Zoti Edi Rama apo të ka bërë keq plazhi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Komentet tek Rama

Postimi tashmë nuk ekziston më në Facebook-un e Ramës dhe qytetarët kanë mbetur pa përgjigje nga kreu i qeverisë se çfarë donte ai të thonte.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment