Bota

Foto që do ju lënë pa fjalë, qentë “fluturues” më të lumturit në botë teksa luajnë me pronarët e tyre

Në këto foto qentë duket sikur janë kafsha më e lumtur në botë teksa luajnë me pronarët e tyre.

Fotografi italian Claudio Piroli ndjek pasionin e tij duke udhëtuar nëpër botë dhe duke fotografuar qentë teksa luajnë me pronarët e tyre. Në këto foto qentë duket sikur janë kafsha më e lumtur në botë teksa luajnë me pronarët e tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment