Kulture

FOTO/ Premiera e komedisë ‘Tango’ në ArTurbina

Shfaqja 'Tango' në ArTurbina .
Featured image of article: FOTO/ Premiera e komedisë ‘Tango’ në ArTurbina Premiera e shfaqjes 'Tango'.

TIRANË- Për herë të parë në skenën e ArTurbina vjen për publikun shfaqja ‘Tango’ . ‘Gjëra që mund të ndodhin’ quhet ndryshe komedia që sjell në skenë aktorët: Florjan Binaj dhe Ledio Lako, me regji të Artan Imamit.

Komedia ‘Tango’ është ngjitur në skenën e ArTurbina në datat 29, 30, por do të vijojë të jepet për publikun dhe sot, nesër e në datën 2 qershor, duke i falur publikut të qeshura pafund.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

L.K/Dosja.al

Shto Koment