Aktualitet

FOTO/ Pishat me borë pasqyruar në liqen, peizazhe të mrekullueshme në Pukë

PUKË- Dëbora e rënë mëngjesin e djeshëm ka zbardhur majat e Pukës. Qyteti verior vjen me një pamje piktoreske dhe peizazhe të mrekullueshme natyrore. ‘Velloja e bardhë’ ka mbulluar çdo skaj e cep të Pukës, duke pasqyruar një peizash fantastik, pavrësisht temperaturave të ulëta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja.al)

Shto Koment