Sport

FOTO/Përqafime dhe puthje të nxehta,Messi po shijon pushimet siç duhet me Antonellën

Futbollisti argjentinas është fotografuar në përqafim dhe puthje të nxehta me gruan e tij Antonela Roccuzzo në një jaht luksoz
Featured image of article: FOTO/Përqafime dhe puthje të nxehta,Messi po shijon pushimet siç duhet me Antonellën Leo Messi dhe Antonela Roccuzzo

SPANJËLionel Messi po shijon pushimet pas përfundimit të kampionatit. Barcelona e tij dështoi për të fituar titullin kampion në Spanjë dhe tani “pleshti” po karikon bateritë për takimin ndaj Napolit në Champions League.Argjentinasi po shijon pushimet me bashkëlojtarin e tij te Barcelona , Luis Suarez dhe familjet e tyre në Ibiza.

Antonela Roccuzzo

Futbollisti argjentinas është fotografuar në përqafim dhe puthje të nxehta me gruan e tij Antonela Roccuzzo në një jaht luksoz, ndërkohë që ajo e ka vënë në plan të parë figurën trupore me bikini.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

 

Shto Koment