Aktualitet

Foto/ Përmbyset një zetor në Klos, plagoset drejtuesi i mjetit

Ndërkohë bëhet e ditur se zetori është përmbysur sipër një ure, në të cilën kalojnë qindra banorë të fshatrave Dom e Zall-Rripë.
Featured image of article: Foto/ Përmbyset një zetor në Klos, plagoset drejtuesi i mjetit Pamje nga rrëzimi

KLOS- Një zetor është rrëzuar ditën e sotme në fshatin Dom në Njësinë Administrative Gurrë, ku si pasojë drejtuesi i mjetit është plagosur dhe është dërguar në spital.

Ndërkohë bëhet e ditur se zetori është përmbysur sipër një ure, në të cilën kalojnë qindra banorë të fshatrave Dom e Zall-Rripë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamje nga rrëzimi

Ndërsa, banorët e zonës janë shprehur se ura është një rrezik për ta dhe se ajo mund të bjerë nga momenti në moment.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment