Politike

FOTOT/ Paradë mode dhe maskash, momentet më pikante nga “sfilata” e luksit sot e ligjvënësve në Kuvend

Ministra, deputetë e këshillarë, pasuruan me ngjyra edhe këtë të enjte të mbushur me debate.
Featured image of article: FOTOT/ Paradë mode dhe maskash, momentet më pikante nga “sfilata” e luksit sot e ligjvënësve në Kuvend

TIRANE- Momente pikante vijnë nga seanca e sotme plenare, ku para nisjes së bisedimeve në Kuvend, ligjvënësit ka pozuar me maska para aparatit të LSA por edhe paparacëve të tjerë që raportojnë nga Kuvendi. Siç shihet edhe në foto, socialistë por edhe opozita parlamentare, parësore kanë pamjen e jashtme. Ministra, deputetë e këshillarë, pasuruan me ngjyra edhe këtë të enjte të mbushur me debate.

Për më shumë ndiqni fotogalerinë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(F.g/dosja.al)

Shto Koment