Bota

FOTO/ Nusja u infektua me Covid-19 disa ditë para dasmës, çifti në Kaliforni martohet nga dritarja…

Jimenez qëndroi e veshur me fustanin e nusërisë në dritaren e katit të dytë ndërsa 27 vjeçari poshtë në oborrin e shtëpisë. Çifti ishin të lidhur me një fjongo 30 metra me lule, që sipas Jimenez simbolizon “unitetin dhe dashurinë “, kështu ata kurorëzuan dashurin e tyre. 

KALIFORNI-Asnjë pengesë nuk mundi ta ndalonte një çift nga Kalifornia që të kurozonin dashurinë e tyre. Lauren Jimenez dhe Patrick Delgado kanë zgjedhur të martohen në një mënyrë ndryshe, duke u përshtatur me periudhën e pandemisë.

Lauren Jimenez u infektuar me Covid-19 vetëm disa ditë para dasmës së saj dhe si pasojë ajo po qëndronte në izolim, por kjo nuk e çojë atë në anulimin e dasmës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Jimenez qëndroi e veshur me fustanin e nusërisë në dritaren e katit të dytë ndërsa 27 vjeçari poshtë në oborrin e shtëpisë. Çifti ishin të lidhur me një fjongo 30 metra me lule, që sipas Jimenez simbolizon “unitetin dhe dashurinë “, kështu ata kurorëzuan dashurin e tyre.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment